Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
news

01.03.2022

Śląskie wspiera kluby

 Śląski Program "KLUB" - możliwość otrzymania dotacji dla klubów sportowych.

https://bip.slaskie.pl/ogloszenia_i_aktualnosci/konkursy/konkursy_2/zarzad-wojewodztwa-slaskiego-oglasza-konkurs-ogloszenia-otwartego-konkursu-ofert-na-zadanie-publiczne-wojewodztwa-slaskiego-w-dziedzinie-kultury-fizycznej-realizowane-w-terminie-od-01062022-roku-do-17122022-roku-pn-program-klub.html

 Śląski Program „Klub” to otwarty konkurs ofert na zadania publiczne w dziedzinie kultury fizycznej, które będą realizowane od 1 czerwca do 17 grudnia 2022 r. Dofinansowanie będzie można przeznaczyć m.in. na zakup sprzętu sportowego, opłatę trenerów oraz organizację obozów sportowych. Nie będą wspierane takie działania jak rozgrywki sportowe, mecze czy zawody sportowe. Jednorazowe dofinansowanie dla klubów jednosekcyjnych wynosi 15 tys. zł, a dla wielosekcyjnych 20 tys. zł .

 

Oferty w konkursie Śląskiego Programu „Klub” można składać do 18 marca 2022 r. w dwóch formach – elektronicznej i papierowej (obie są obowiązkowe). Elektroniczną wersję wypełnia się w generatorze wniosków „Witkac” na stronie www.witkac.pl. Wersją papierową, czyli wydruk oferty złożonej w generatorze wniosków, można złożyć w Kancelarii Ogólnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego w Katowicach przy ul. Ligonia 46 lub biurach zamiejscowych urzędu - w Bielsku-Białej przy ul. Piastowskiej 40 i Częstochowie przy ul. Sobieskiego 7, pocztą na adres Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach oraz za pośrednictwem ePUAP. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 16 maja 2022 roku.

Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie Polski Związek Koszykówki ZOF-STAL