Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
news

31.07.2023

Narodowy Dzień Sportu

 Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że już 17 września 2023 r. Fundacja Zwalcz Nudę organizuje kolejną edycja Narodowego Dnia Sportu. Marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski objął patronat honorowy nad tym wydarzeniem. Tego dnia w kilkuset najważniejszych placówkach sportowych w Polsce organizowany jest dzień otwarty. Polacy mogą nieodpłatnie korzystać ze specjalnie zorganizowanych treningów z wielu dyscyplin sportowych oraz wziąć udział w pikniku na błoniach PGE Narodowego. Organizatorzy przedmiotowego wydarzenia zapraszają szkoły, siłownie, kluby sportowe, orliki, centra sportu, ale też wszystkie inne organizacje, które chcą zorganizować tego dnia bezpłatny trening. W każdej edycji Narodowego Dnia Sportu bierze udział około 600 organizacji, które zostają partnerami Fundacji Zwalcz Nudę. Treningi odbywają się w całej Polsce, nie tylko w największych miastach.

 

Jeśli podopieczni klubów zrzeszonych w naszym związu są zainteresowani wzięciem udziału w tym wydarzeniu należy wypełnić prosty formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie organizatora pod adresem: www.narodowydziensportu.pl – należy w nim podać informacje o planowanym treningu. To wystarczy, aby wziąć udział w wielkiej kampanii co roku przyciągającej około 350 tysięcy osób.

Wielkim finałem wydarzenia jest piknik sportowo-rodzinny na błoniach PGE Narodowego w Warszawie, który w tym roku odbędzie się 17 września – to ponad 100 wystawców oraz 10 tysięcy odwiedzających w jednym miejscu! Narodowy Dzień Sportu wspierają również wielkie nazwiska polskiego sportu – przez 10 edycji ambasadorami wydarzenia byli m.in. Grzegorz Krychowiak, Hubert Hurkacz, Sławomir Szmal, Zbigniew Bródka, Mariusz Czerkawski, Andrzej Supron, Joanna Hentka, Katarzyna Zillmann, Agnieszka Kobus-Zawojska czy Krzysztof Wiłkomirski.

Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie Polski Związek Koszykówki ZOF-STAL