Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Hanna Jarząb Zagłębie Sosnowiec 10 227 22.70
2. Zuzanna Targoś Zagłębie Sosnowiec 11 209 19.00
3. Natalia Alasińska Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy, Zagłębie Sosnowiec 10 203 20.30
4. Milena Raudner RMKS Rybnik 10 202 20.20
5. Maja Kaźmierczak ISWJ KMS Stalmach Wisła 13 196 15.08
6. Marta Makuła Zagłębie Sosnowiec 8 192 24.00
7. Laura Borecka ISWJ KMS Stalmach Wisła 13 190 14.62
8. Zuzanna Jankowska Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 10 189 18.90
9. Karolina Kania Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 9 171 19.00
10. Martyna Sekuła Klub Sportowy Minibasketball Racibórz 10 151 15.10
11. Julia Łuczycka STARS Gliwice 10 147 14.70
12. Natalia Larysz ISWJ KMS Stalmach Wisła 10 136 13.60
13. Julia Mysz Klub Sportowy Minibasketball Racibórz 9 128 14.22
14. Aleksandra Pieńkosz RMKS Rybnik 11 128 11.64
15. Nina Sosnal Zagłębie Sosnowiec, MKS MOS Katowice 10 128 12.80
16. Aleksandra Kluba Zagłębie Sosnowiec 11 120 10.91
17. Joanna Bąk Zagłębie Sosnowiec 7 118 16.86
18. Amelia Styrnol ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 10 117 11.70
19. Agata Szarbatke MKS MOS Katowice 9 116 12.89
20. Marta Spyra MKS MOS Katowice 11 107 9.73
21. Albina Havriushova Zagłębie Sosnowiec 11 104 9.45
22. Zuzanna Niestroj RMKS Rybnik 11 104 9.45
23. Helena Kruk RMKS Rybnik 10 101 10.10
24. Martyna Cieślar ISWJ KMS Stalmach Wisła 7 101 14.43
25. Lilianna Kopel Klub Sportowy Minibasketball Racibórz 9 101 11.22
26. Wiktoria Puszczewicz Zagłębie Sosnowiec 9 95 10.56
27. Aleksandra Staniewicz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 9 95 10.56
28. Emilia Bojda MKS MOS Katowice 9 83 9.22
29. Otylia Oraczewska Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 10 82 8.20
30. Hanna Oskwarek ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 12 81 6.75
31. Maja Kamfoniak ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 11 80 7.27
32. Zuzanna Czyż Maia ISWJ KMS Stalmach Wisła 13 78 6.00
33. Natalia Tomko RMKS Rybnik 9 77 8.56
34. Nadia Tokarska MKS MOS Katowice 10 74 7.40
35. Maja Adamczyk ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 11 70 6.36
36. Nadia Marczak MKS MOS Katowice 8 69 8.63
37. Natalia Przepiórkowska Klub Sportowy Minibasketball Racibórz 11 66 6.00
38. Antonina Zwinka RMKS Rybnik 11 63 5.73
39. Emilia Brodacka ISWJ KMS Stalmach Wisła 12 59 4.92
40. Marta Troszka RMKS Rybnik 10 58 5.80
41. Maja Winkler Klub Sportowy Minibasketball Racibórz 11 58 5.27
42. Blanka Kucza RMKS Rybnik 8 55 6.88
43. Aleksandra Janicka Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 10 52 5.20
44. Emilia Zielonka ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 9 50 5.56
45. Zuzanna Główka Klub Sportowy Minibasketball Racibórz 9 44 4.89
46. Maja Zaczyńska STARS Gliwice 6 44 7.33
47. Julia Sobel ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 11 44 4.00
48. Hanna Wróbel ISWJ KMS Stalmach Wisła 12 43 3.58
49. Maria Górka MKS MOS Katowice 10 42 4.20
50. Kleopatra Sonha Zagłębie Sosnowiec 6 42 7.00
51. Nina Pawlak Zagłębie Sosnowiec 11 42 3.82
52. Aleksandra Szołtysik STARS Gliwice 8 41 5.13
53. Zofia Marcinkiewicz ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 12 40 3.33
54. Marta Fica RMKS Rybnik 10 37 3.70
55. Julia Myszkowska STARS Gliwice 7 37 5.29
56. Alicja Marcinkiewicz ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 12 35 2.92
57. Olivia Miłek STARS Gliwice 8 34 4.25
58. Martyna Pytlik Klub Sportowy Minibasketball Racibórz 11 31 2.82
59. Agnieszka Dubiel STARS Gliwice 8 30 3.75
60. Klaudia Mętlewicz RMKS Rybnik 8 24 3.00
61. Marta Majza STARS Gliwice 7 24 3.43
62. Kornelia Szafrańska-Wolińska Zagłębie Sosnowiec 9 24 2.67
63. Magdalena Płatos MKS MOS Katowice 9 23 2.56
64. Emilia Marczok STARS Gliwice 10 23 2.30
65. Julia Stefaniak ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 8 21 2.63
66. Alicja Borowicz Klub Sportowy Minibasketball Racibórz 11 21 1.91
67. Malwina Mytnik Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 5 16 3.20
68. Martyna Pilch ISWJ KMS Stalmach Wisła 11 16 1.45
69. Olivia Gryczka ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 10 16 1.60
70. Agata Świętek MKS MOS Katowice 8 14 1.75
71. Zofia Zagdańska MKS MOS Katowice 6 14 2.33
72. Aleksandra Iżycka Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 6 13 2.17
73. Wiktoria Dachowska ISWJ KMS Stalmach Wisła 9 13 1.44
74. Hanna Kościuk STARS Gliwice 11 12 1.09
75. Wiktoria Witucka ISWJ KMS Stalmach Wisła 11 11 1.00
76. Zofia Zając Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 8 9 1.13
77. Małgorzata Więcek MKS MOS Katowice 7 8 1.14
78. Giovanna Alves Chambarelli Melo MKS MOS Katowice 7 8 1.14
79. Milena Penkała ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 9 6 0.67
80. Pola Adamczyk STARS Gliwice 8 6 0.75
81. Małgorzata Lazar ISWJ KMS Stalmach Wisła 11 5 0.45
82. Maja Fedyk Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 5 4 0.80
83. Amelia Tarczyńska STARS Gliwice 9 4 0.44
84. Magdalena Mleko ISWJ KMS Stalmach Wisła 8 3 0.38
85. Nicola Księżyk Zagłębie Sosnowiec 6 2 0.33
86. Martyna Koleszka STARS Gliwice 9 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie Polski Związek Koszykówki ZOF-STAL