Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Borys Baniak KKS Mickiewicz Romus Katowice 14 307 21.93
2. Brajan Płatek MKS Dąbrowa Górnicza 12 301 25.08
3. Tymoteusz Krok MKKS Rybnik 10 254 25.40
4. Witold Krassowka UKS MOSM Bytom 15 229 15.27
5. Kacper Wojtas MKS Dąbrowa Górnicza 14 228 16.29
6. Wiktor Kurowski MKS Dąbrowa Górnicza II 11 223 20.27
7. Wiktor Dulian TAURON UKS 27 Katowice 11 213 19.36
8. Bartosz Całusiński UKS MOSM Bytom 15 213 14.20
9. Robert Misiak MKS Dąbrowa Górnicza 12 207 17.25
10. Wiktor Woźniak MOSM Tychy 14 205 14.64
11. Dorian Mancin MKS Dąbrowa Górnicza II, MKS Dąbrowa Górnicza 13 199 15.31
12. Karol Rakszawa MKKS Rybnik 10 198 19.80
13. Miłosz Bełdycki Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 12 194 16.17
14. Jakub Wojdała MKS Dąbrowa Górnicza 12 193 16.08
15. Piotr Palmąka MOSM Tychy 14 191 13.64
16. Michał Jabłoński MKS Smyk Prudnik 13 187 14.38
17. Mateusz Pluta TAURON UKS 27 Katowice 12 186 15.50
18. Marcin Miklaszewski MKS Smyk Prudnik 15 185 12.33
19. Igor Górzkowski MOSM Tychy 14 180 12.86
20. Dominik Kościelecki UKS MOSM Bytom 13 179 13.77
21. Jeremiasz Santarius GTK Gliwice 11 169 15.36
22. Kamil Smyła Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 15 167 11.13
23. Maksymilian Buszka MKS Dąbrowa Górnicza 12 166 13.83
24. Maksymilian Pleszczyński UKS MOSM Bytom 15 164 10.93
25. Michał Koziej MCKS Czeladź 12 156 13.00
26. Miłosz Majewski MKKS Rybnik, GTK Gliwice 7 155 22.14
27. Jakub Nosol MKS Smyk Prudnik 14 153 10.93
28. Jakub Dudka MOSM Tychy 11 146 13.27
29. Marcin Paluch MKS Dąbrowa Górnicza II 15 144 9.60
30. Konrad Zychowicz MKS Smyk Prudnik 12 142 11.83
31. Kornel Tatar MKS Dąbrowa Górnicza II, MKS Dąbrowa Górnicza 15 141 9.40
32. Kacper Cichy Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 12 141 11.75
33. Jakub Tasak MCKS Czeladź 12 136 11.33
34. Dominik Kondratowicz GTK Gliwice 9 135 15.00
35. Wojciech Jagiełło TAURON UKS 27 Katowice 11 133 12.09
36. Mateusz Frąc TAURON UKS 27 Katowice 12 131 10.92
37. Jan Nowakowski KKS Mickiewicz Romus Katowice 13 129 9.92
38. Jakub Cisowski GTK Gliwice 12 121 10.08
39. Juliusz Moskal UKS MOSM Bytom 10 119 11.90
40. Stanisław Reczek MKS Smyk Prudnik 14 117 8.36
41. Artur Szczeponek MKKS Rybnik 12 114 9.50
42. Jakub Zbaraszczuk MKS Smyk Prudnik 14 113 8.07
43. Michał Pyra MKS Smyk Prudnik 14 109 7.79
44. Kajetan Misztal GTK Gliwice 9 109 12.11
45. Kacper Cepiga UKS MOSM Bytom 13 109 8.38
46. Antoni Marciński GTK Gliwice 11 107 9.73
47. Mateusz Walkowicz MKS Smyk Prudnik 13 96 7.38
48. Jakub Baran Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 15 96 6.40
49. Bartosz Gajda Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 13 95 7.31
50. Filip Poradzki GTK Gliwice 10 93 9.30
51. Michał Głaz KKS Mickiewicz Romus Katowice 15 93 6.20
52. Łukasz Łaski TAURON UKS 27 Katowice 11 91 8.27
53. Samuel Gusławski GTK Gliwice 9 88 9.78
54. Franciszek Czernecki MKS Dąbrowa Górnicza II 11 84 7.64
55. Augustyn Goik KKS Mickiewicz Romus Katowice 11 81 7.36
56. Igor Śliwiński KKS Mickiewicz Romus Katowice 12 80 6.67
57. Nikodem Woźny MKS Dąbrowa Górnicza 12 80 6.67
58. Oskar Paśnikowski MOSM Tychy, MCKS Czeladź 8 79 9.88
59. Mateusz Budzicz MOSM Tychy 15 77 5.13
60. Bartosz Dziekański Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 11 77 7.00
61. Dawid Biela MKKS Rybnik 13 77 5.92
62. Filip OTTE MKS Smyk Prudnik 10 77 7.70
63. Adam Kępski MKS Dąbrowa Górnicza 12 76 6.33
64. Mikołaj Jopek GTK Gliwice 9 73 8.11
65. Filip Zachurzok MOSM Tychy 13 73 5.62
66. Bartosz Szklarski TAURON UKS 27 Katowice 12 71 5.92
67. Oliwier Kogut GTK Gliwice 9 71 7.89
68. Karol Tokarz MKS Dąbrowa Górnicza 6 70 11.67
69. Jakub Trzepietowski MCKS Czeladź 13 68 5.23
70. Bartosz Folga TAURON UKS 27 Katowice 6 67 11.17
71. Wojciech Belkner GTK Gliwice 8 65 8.13
72. Mikołaj Androsz MKKS Rybnik 12 62 5.17
73. Jakub Kozieł MKKS Rybnik 10 62 6.20
74. Jakub Szrubarczyk MCKS Czeladź 15 61 4.07
75. Oliwier Woźniak MOSM Tychy 8 58 7.25
76. Paweł Rak MKKS Rybnik 13 58 4.46
77. Jakub Kremzer Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 14 57 4.07
78. Wojciech Błoch GTK Gliwice 7 57 8.14
79. Jan Kopacz KKS Mickiewicz Romus Katowice 11 55 5.00
80. Artur Wiśniewski MOSM Tychy 8 50 6.25
81. Dominik Trześniewski UKS MOSM Bytom 14 49 3.50
82. Mikołaj Olma TAURON UKS 27 Katowice 11 49 4.45
83. Jan Łyszczarz MCKS Czeladź 12 47 3.92
84. Szymon Urbaniak GTK Gliwice 7 44 6.29
85. Krzysztof Porwit TAURON UKS 27 Katowice 7 43 6.14
86. Paweł Całka MCKS Czeladź 8 37 4.63
87. Franciszek Wręga MKS Dąbrowa Górnicza II 11 37 3.36
88. Karol Fojcik MKKS Rybnik 12 36 3.00
89. Jakub Lipka Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 14 34 2.43
90. Jakub Holewa Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 13 33 2.54
91. Błażej Skop MCKS Czeladź 11 31 2.82
92. Kamil Binkiewicz TAURON UKS 27 Katowice 6 30 5.00
93. Mikołaj Susłowicz MKS Dąbrowa Górnicza 9 29 3.22
94. Kacper Korpak MCKS Czeladź 15 24 1.60
95. Kacper Nawrocki MKS Dąbrowa Górnicza II 14 23 1.64
96. Igor Kuciński Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 9 21 2.33
97. Filip Jagielski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 13 19 1.46
98. Kacper Majcherowicz MOSM Tychy 8 18 2.25
99. Michał Siedlecki MKS Dąbrowa Górnicza II 15 16 1.07
100. Tomasz Marciszuk KKS Mickiewicz Romus Katowice 14 16 1.14
101. Kamil Olszewski UKS MOSM Bytom 9 15 1.67
102. Kacper Kaczyński MOSM Tychy 10 15 1.50
103. Maksymilian Wolarek KKS Mickiewicz Romus Katowice 10 15 1.50
104. Franciszek Sobczyk MCKS Czeladź 11 13 1.18
105. Mateusz Skrzypek MKS Dąbrowa Górnicza 6 10 1.67
106. Szymon Jelonek MKS Smyk Prudnik 8 10 1.25
107. Karol Klimas MCKS Czeladź 12 10 0.83
108. Szymon Łyczba KKS Mickiewicz Romus Katowice 12 8 0.67
109. Kamil Surma MKKS Rybnik 8 7 0.88
110. Piotr Karwacki MCKS Czeladź 8 6 0.75

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie Polski Związek Koszykówki ZOF-STAL