Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Data Drużyny Wynik
17.09.2015 16:00 UKS Junior Basket Katowice - MKKS Rybnik 24:99
17.09.2015 16:00 GTK Gliwice - UKS MOSM Bytom II 65:39
03.11.2015 16:00 KS Pogoń Ruda Śląska - SL SALESIA Świętochłowice 67:65
17.09.2015 16:00 UKS SP 27 Katowice - MCKiS Jaworzno I 72:43
17.09.2015 17:15 AZS AWF Mickiewicz SMS Katowice - UKS Wojan Pawłowice 104:62
17.09.2015 18:00 UKS Kadet Oświęcim - MOSM Tychy II 81:48
17.09.2015 17:30 Stela Cieszyn - Ofensywa Racibórz 91:41
17.09.2015 18:00 MKS Wodzisław Śląski - Żorska Akademia Koszykówki Żory II 74:39
17.09.2015 18:00 UKS MOSM Bytom I - MKS Dąbrowa Górnicza 25:103
20.10.2015 16:15 MCKiS Jaworzno II - MCKS Czeladź 67:65
17.09.2015 18:00 MKS Strzelce Opolskie - Żorska Akademia Koszykówki Żory I 45:114
20.09.2015 15:00 UKS MOS Opole - Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 72:75
23.09.2015 16:15 MCKiS Jaworzno I - UKS Kadet Oświęcim 56:42
24.09.2015 15:45 MOSM Tychy II - AZS AWF Mickiewicz SMS Katowice 31:125
24.09.2015 16:00 UKS SP 27 Katowice - UKS Wojan Pawłowice 94:51
24.09.2015 16:00 KS Pogoń Ruda Śląska - UKS Junior Basket Katowice 46:49
24.09.2015 16:30 SL SALESIA Świętochłowice - UKS MOSM Bytom II 40:73
24.09.2015 17:00 MKKS Rybnik - GTK Gliwice 62:56
24.09.2015 16:30 Żorska Akademia Koszykówki Żory II - MOSM Tychy I 50:97
24.09.2015 18:00 MKS Wodzisław Śląski - Ofensywa Racibórz 82:49
24.09.2015 17:30 MKS Dąbrowa Górnicza - MCKiS Jaworzno II 115:26
24.09.2015 18:00 UKS MOSM Bytom I - AZS Politechnika Częstochowa 36:92
17.10.2015 12:00 UKS MOS Opole - MKS Strzelce Opolskie 76:34
31.10.2015 12:00 MKS Zabrze - Żorska Akademia Koszykówki Żory I 76:52
01.10.2015 15:45 MOSM Tychy I - MKS Wodzisław Śląski 114:44
01.10.2015 17:30 Stela Cieszyn - Żorska Akademia Koszykówki Żory II 101:102
01.10.2015 16:00 UKS Junior Basket Katowice - SL SALESIA Świętochłowice 83:51
01.10.2015 16:00 GTK Gliwice - KS Pogoń Ruda Śląska 103:25
01.10.2015 18:00 UKS MOSM Bytom II - MKKS Rybnik 55:68
01.10.2015 16:30 Żorska Akademia Koszykówki Żory I - UKS MOS Opole 77:59
01.10.2015 17:00 MKS Zabrze - Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 90:52
01.10.2015 17:15 AZS AWF Mickiewicz SMS Katowice - MCKiS Jaworzno I 85:57
01.10.2015 18:00 UKS Kadet Oświęcim - UKS SP 27 Katowice 58:69
01.10.2015 18:30 UKS Wojan Pawłowice - MOSM Tychy II 90:42
01.10.2015 17:30 AZS Politechnika Częstochowa - MKS Dąbrowa Górnicza 58:49
01.10.2015 18:00 MCKS Czeladź - UKS MOSM Bytom I 46:72
08.10.2015 15:45 MOSM Tychy I - Stela Cieszyn 131:55
08.10.2015 16:30 Żorska Akademia Koszykówki Żory II - Ofensywa Racibórz 71:37
08.10.2015 16:00 KS Pogoń Ruda Śląska - UKS MOSM Bytom II 54:97
08.10.2015 16:00 UKS Junior Basket Katowice - GTK Gliwice 60:115
08.10.2015 16:30 SL SALESIA Świętochłowice - MKKS Rybnik 44:128
08.10.2015 16:00 UKS SP 27 Katowice - MOSM Tychy II 78:51
08.10.2015 16:15 MCKiS Jaworzno I - UKS Wojan Pawłowice 78:58
08.10.2015 18:00 UKS Kadet Oświęcim - AZS AWF Mickiewicz SMS Katowice 15:96
08.10.2015 17:00 MKS Zabrze - UKS MOS Opole 72:44
08.10.2015 18:00 MKS Strzelce Opolskie - Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 47:69
08.10.2015 17:30 AZS Politechnika Częstochowa - MCKS Czeladź 103:54
08.10.2015 18:00 UKS MOSM Bytom I - MCKiS Jaworzno II 90:30
15.10.2015 15:45 MOSM Tychy II - MCKiS Jaworzno I 63:45
15.10.2015 18:30 UKS Wojan Pawłowice - UKS Kadet Oświęcim 39:62
10.11.2015 17:15 AZS AWF Mickiewicz SMS Katowice - UKS SP 27 Katowice 75:59
15.10.2015 16:00 GTK Gliwice - SL SALESIA Świętochłowice 94:37
15.10.2015 18:00 UKS MOSM Bytom II - UKS Junior Basket Katowice 86:51
18.11.2015 17:00 MKKS Rybnik - KS Pogoń Ruda Śląska 77:25
15.10.2015 16:15 MCKiS Jaworzno II - AZS Politechnika Częstochowa 29:72
15.10.2015 18:00 MCKS Czeladź - MKS Dąbrowa Górnicza 28:121
15.10.2015 16:30 Żorska Akademia Koszykówki Żory I - Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 69:43
15.10.2015 18:00 MKS Strzelce Opolskie - MKS Zabrze 56:106
15.10.2015 17:00 Ofensywa Racibórz - MOSM Tychy I 46:100
15.10.2015 17:30 Stela Cieszyn - MKS Wodzisław Śląski 67:47
19.10.2015 17:30 UKS Wojan Pawłowice - AZS AWF Mickiewicz SMS Katowice 62:89
22.10.2015 15:45 MOSM Tychy II - UKS Kadet Oświęcim 67:70
22.10.2015 16:15 MCKiS Jaworzno I - UKS SP 27 Katowice 59:69
22.10.2015 16:30 SL SALESIA Świętochłowice - KS Pogoń Ruda Śląska 20:0
22.10.2015 17:00 MKKS Rybnik - UKS Junior Basket Katowice 101:40
09.11.2015 17:00 UKS MOSM Bytom II - GTK Gliwice 48:82
22.10.2015 17:00 Ofensywa Racibórz - Stela Cieszyn 60:54
09.11.2015 16:30 Żorska Akademia Koszykówki Żory II - MKS Wodzisław Śląski 59:50
22.10.2015 17:30 MKS Dąbrowa Górnicza - UKS MOSM Bytom I 111:13
22.10.2015 18:00 MCKS Czeladź - MCKiS Jaworzno II 58:70
22.10.2015 16:30 Żorska Akademia Koszykówki Żory I - MKS Strzelce Opolskie 79:47
22.10.2015 17:00 Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik - UKS MOS Opole 59:54
29.10.2015 15:45 MOSM Tychy I - Żorska Akademia Koszykówki Żory II 118:38
29.10.2015 17:00 Ofensywa Racibórz - MKS Wodzisław Śląski 38:67
29.10.2015 16:00 GTK Gliwice - MKKS Rybnik 53:91
29.10.2015 16:00 UKS Junior Basket Katowice - KS Pogoń Ruda Śląska 59:54
29.10.2015 18:00 UKS MOSM Bytom II - SL SALESIA Świętochłowice 81:65
29.10.2015 16:15 MCKiS Jaworzno II - MKS Dąbrowa Górnicza 17:135
29.10.2015 17:30 AZS Politechnika Częstochowa - UKS MOSM Bytom I 99:35
29.10.2015 16:30 Żorska Akademia Koszykówki Żory I - MKS Zabrze 57:88
29.10.2015 18:00 MKS Strzelce Opolskie - UKS MOS Opole 40:77
29.10.2015 17:15 AZS AWF Mickiewicz SMS Katowice - MOSM Tychy II 92:35
29.10.2015 18:00 UKS Kadet Oświęcim - MCKiS Jaworzno I 71:68
29.10.2015 18:30 UKS Wojan Pawłowice - UKS SP 27 Katowice 48:73
05.11.2015 15:45 MOSM Tychy II - UKS Wojan Pawłowice 55:72
05.11.2015 16:00 UKS SP 27 Katowice - UKS Kadet Oświęcim 100:35
05.11.2015 16:15 MCKiS Jaworzno I - AZS AWF Mickiewicz SMS Katowice 52:87
05.11.2015 16:00 KS Pogoń Ruda Śląska - GTK Gliwice 53:81
05.11.2015 16:30 SL SALESIA Świętochłowice - UKS Junior Basket Katowice 0:20
05.11.2015 17:00 MKKS Rybnik - UKS MOSM Bytom II 60:32
05.11.2015 16:30 Żorska Akademia Koszykówki Żory II - Stela Cieszyn 79:72
05.11.2015 18:00 MKS Wodzisław Śląski - MOSM Tychy I 49:98
05.11.2015 17:00 Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik - MKS Zabrze 46:79
08.11.2015 12:00 UKS MOS Opole - Żorska Akademia Koszykówki Żory I 73:68
05.11.2015 17:30 MKS Dąbrowa Górnicza - AZS Politechnika Częstochowa 71:58
05.11.2015 18:00 UKS MOSM Bytom I - MCKS Czeladź 90:41
12.11.2015 15:45 MOSM Tychy II - UKS SP 27 Katowice 20:0
12.11.2015 17:15 AZS AWF Mickiewicz SMS Katowice - UKS Kadet Oświęcim 84:40
12.11.2015 18:30 UKS Wojan Pawłowice - MCKiS Jaworzno I 98:45
12.11.2015 16:15 MCKiS Jaworzno II - UKS MOSM Bytom I 61:63
12.11.2015 18:00 MCKS Czeladź - AZS Politechnika Częstochowa 34:108
12.11.2015 17:00 Ofensywa Racibórz - Żorska Akademia Koszykówki Żory II 83:73
12.11.2015 17:30 Stela Cieszyn - MOSM Tychy I 58:127
12.11.2015 17:00 MKKS Rybnik - SL SALESIA Świętochłowice 118:29
12.11.2015 18:00 UKS MOSM Bytom II - KS Pogoń Ruda Śląska 85:48
16.11.2015 16:00 GTK Gliwice - UKS Junior Basket Katowice 88:27
12.11.2015 17:00 Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik - MKS Strzelce Opolskie 66:32
14.11.2015 12:00 UKS MOS Opole - MKS Zabrze 20:0
19.11.2015 15:45 MOSM Tychy I - Ofensywa Racibórz 141:54
19.11.2015 18:00 MKS Wodzisław Śląski - Stela Cieszyn 72:64
19.11.2015 16:00 UKS Junior Basket Katowice - UKS MOSM Bytom II 34:58
19.11.2015 16:00 KS Pogoń Ruda Śląska - MKKS Rybnik 35:87
19.11.2015 16:30 SL SALESIA Świętochłowice - GTK Gliwice 62:101
19.11.2015 16:00 UKS SP 27 Katowice - AZS AWF Mickiewicz SMS Katowice 56:45
19.11.2015 16:15 MCKiS Jaworzno I - MOSM Tychy II 76:51
19.11.2015 18:00 UKS Kadet Oświęcim - UKS Wojan Pawłowice 68:59
19.11.2015 17:00 MKS Zabrze - MKS Strzelce Opolskie 99:41
19.11.2015 17:00 Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik - Żorska Akademia Koszykówki Żory I 61:86
19.11.2015 17:30 MKS Dąbrowa Górnicza - MCKS Czeladź 20:0
19.11.2015 17:30 AZS Politechnika Częstochowa - MCKiS Jaworzno II 111:19
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL